Payoneer отримує велику ліцензію платіжного інституту від Монетарного відомства Сінгапуру

Сінгапурська приватна компанія Payoneer, дочірнє підприємство американської фінтех-компанії Payoneer Global Inc., отримала велику ліцензію платіжного інституту від Монетарного відомства Сінгапуру (MAS).

У вівторок Payoneer заявив, що нова ліцензія дозволить компанії розширити асортимент своїх продуктів та запустити кілька нових послуг у Сінгапурі, зокрема у сферах видачі рахунків, міжнародних грошових переказів, внутрішніх грошових переказів, видачі електронних грошей та залучення продавців.

Успішне отримання ліцензії Payoneer Singapore було результатом ретельного процесу подачі заявки та перевірки, що підтверджує відповідність компанії нормам та стандартам, встановленим MAS.

З новою ліцензією Payoneer Singapore може прискорити своє розширення у Сінгапурі, залучаючи нових партнерів, оскільки компаніям тепер дозволено проводити транзакції більшого обсягу.

“Це, безумовно, підтвердження нашої прихильності створенню надійної та прозорої платформи, яка надає найкращі послуги нашим клієнтам та партнерам”, – сказав старший віце-президент з Азіатсько-Тихоокеанського регіону в Payoneer, Нагеш Девата.

Він також додав, що Сінгапур займає ключове місце в планах компанії щодо регіонального розширення ринку. “Отримане визнання від MAS показує, що технологія продукту, управління ризиками, система дотримання нормативів та бізнес-моделі Payoneer отримали схвалення від одного з найавторитетніших регулюючих органів у місцевому контексті”, – сказав він.

У майбутньому компанія планує продовжувати пріоритетне впровадження місцевих послуг у Сінгапурі, використовуючи свою безпечну та суворо контрольовану платіжну платформу.

Payoneer – це фінтех-компанія, яка допомагає маленьким та середнім підприємствам світу здійснювати транзакції, вести бізнес та розвиватися на глобальному рівні. Компанія була заснована у 2005 році з місією забезпечення можливості участі та успіху в глобальній цифровій економіці для кожного.

We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Payoneer в Україні 2024
      Logo