TransferGo в Україні в 2023 році: можливості, обмеження, реферальна програма

Більшість українців зараз потребують або фінансової допомоги, або доступу до своїх грошей. І це дійсно проблема: хтось, тікаючи від війни, виїхав за кордон без документів, чиюсь картку заблокував банк, хтось втратив банківські дані, у когось вичерпався строк дії картки, хтось не може отримати гроші від родичів або друзів через різні обставини. На жаль, причини можна перераховувати дуже довго. І є один спосіб, за допомогою якого вдасться вирішити якщо не всі, то хоча б деякі проблеми. Міжнародні платіжні сервіси. З ними можна перераховувати гроші до різних країн, поповнювати внутрішні баланси з українських карток і, навпаки, виводити гроші на рахунки українських банків, можна сплачувати в інтернеті та отримувати кошти з бірж фрілансу, маркетплейсів, власних магазинів або від контрагентів.

Ринок пропонує десятки сервісів для здійснення платежів. Якісь системи підходять для проведення особистих транзакцій, із якимись зручніше вести бізнес, якісь пропонують найвигідніший обмінний курс — обирати сервіс маєте саме ви, виходячи з власних потреб. Ми лише можемо інформувати вас щодо пропозицій. TransferGo — платформа, про яку ми хочемо сьогодні розповісти. Вона підтримала українців, скасувала деякі комісії та надала безкоштовні послуги. У чому переваги сервісу, як з ним заробити, які умови спростили для українців — про все це в матеріалі!

Від початку до сьогодні: що відомо про TransferGo

Сервіс був заснований у 2012 році чотирма молодими бізнесменами. Головною метою засновників було зробити грошові перекази швидкими та зручними, бо вони самі пройшли всі кола бюрократичного пекла: складності в оплаті рахунків у Литві, неможливість відправити гроші підрядникам, годинні черги в банках, тривалий час переказу коштів та зависокі комісії. І чоловіки вирішили створити свій сервіс, який допоміг би людям переказувати гроші швидко та не виходячи з дома і платити за це мінімальні комісії без прихованих платежів. Так народився TransferGo.

Сьогодні сервісом постійно користуються понад 3,5 мільйонів чоловік з різних країн, TransferGo працює з близько трьома десятками валют у 65 країнах світу та має офіси по всій Європі. Сервіс співпрацює з 30 банками по всьому світу, зокрема є учасником PrivatMoney від українського ПриватБанку. TransferGo номінували на нагороду в категорії «Fastest Rising Start-up» (Стартап, що найшвидше розвивається) на TechCrunch Europe Awards 2018 і назвали одним із 5 найкращих масштабувань у Сполученому Королівстві за версією TNW.

Користувачі можуть отримати платежі в 65 країнах, а відправити — з 34. Наразі до України гроші можна тільки відправити, тож якщо ви знаходитеся в країні, то можете отримати кошти від користувачів з-за кордону, а якщо виїхали — надіслати гроші тим, хто залишився тут. Крім цього, щоб підтримати українців, TransferGo скасував для них частину комісій та збір за пришвидшений переказ коштів.

TransferGo Україна – Переказати гроші, взяти участь в реферальній програмі. Що можна з TransferGo?

Основна функція TransferGo — переказ коштів. Але і його потрібно зробити зручним та зрозумілим користувачам, з чим сервіс впорався. А ще він пропонує додаткові можливості, які можуть приємно вас вразити.

Інтерфейс TransferGo перекладений 11 мовами. Усі повідомлення, запити і навіть блог перекладені 11 мовами, зокрема українською, тож ви з легкістю будете розуміти, чого від вас хоче сервіс.

Служба підтримки працює по всьому світу. Спеціалісти TransferGo працюють з різних точок планети та говорять всіма популярними мовами. Ви завжди можете звернутися до служби підтримки зі свого кабінету, написати звернення через форму на сайті написати на електронну пошту або подзвонити. Також на сайті є розділ Q&A, де ви зможете знайти відповіді на питання, що ставляться найчастіше.

Нульова комісія за перші два перекази. Всім новим користувачам TransferGo пропонує здійснити перші два перекази зовсім без комісії. Приємний бонус для тих, хто користується вперше, адже ви зможете ознайомитися з можливостями сервісу, надішлете кошти за вигідним курсом та не заплатите жодних додаткових зборів.

Жодних прихованих зборів. Відправляючи кошти до іншої країни, ви можете конвертувати їх у місцеву валюту. TransferGo під час оформлення переказу показує суму, яку ви відправляєте, та суму, яку отримає інший користувач, і ці суми не будуть змінюватися. Ви не заплатите додаткових зборів та комісій.

Застосунок TransferGo. Отримати доступ до всіх функцій ви можете також через застосунок TransferGo. Знайти його можна в App Store або Google Play Market.

Відстеження статусу переказу. В особистому кабінеті у веб-версії або в застосунку ви можете відстежити статус переказу, тож ви завжди будете впевнені, що гроші не “загубилися” і що до отримувача вони дійшли.

Реферальна програма. Усі користувачі сервісу можуть взяти участь в реферальній програмі TransferGo. Запросіть друзів та отримайте 22 євро, коли вони перекажуть сумарно 115 євро. Реферальну програму ми розібрали детальніше в окремому розділі цього матеріалу.

Віртуальна картка. Кожен користувач може отримати віртуальну картку TransferGo з польським IBAN. Щоб почати нею розраховуватися, вам достатньо додати її до Google Pay або Apple Pay

Жодних зборів для переказів до України: реєстрація, переказ та отримання коштів

Наразі TransferGo призупинив перекази до Росії, приєднавшись таким чином до санкцій проти РФ. Натомість сервіс підтримав Україну й українців, які зараз потребують допомоги. TransferGo скасував збір за швидкий переказ коштів: і за звичайний переказ, який отримувачу надійде наступного дня, і за швидкий, що надійде протягом 30 хвилин, відправник не має нічого платити.

Щоб здійснити переказ, вам потрібно зареєструватися:

 1.  Зайдіть на офіційний сайт та натисніть “Зареєструватися”.
 2. Оберіть вашу країну та впишіть номер телефону.
 3. Введіть код, який прийде в повідомленні на вказаний номер.
 4. Придумайте пароль.
 5. Вкажіть особисту пошту, на яку прийде підтвердження реєстрації. В подальшому на пошту надходитимуть повідомлення про акції та курс валют, сповіщення про операції, коди для відновлення паролю тощо.
 6. Внесіть особисті дані: прізвище, ім’я, дату народження та громадянство. Уся інформація має бути реальною та співпадати з даними з офіційних документів. У майбутньому TransferGo може прислати запит на верифікацію, щоб підтвердити вашу особистість.

Відправляти гроші потрібно з особистого кабінету, але для переказу потрібно знаходитися в одній із тих країн, з якої TransferGo підтримує вихідні транзакції. Повний список таких країн є на офіційному сайті сервісу. Отримувачу надійде 100% від тих грошей, що ви перекажете.

Щоб відправити кошти, потрібно:

 1. В особистому кабінеті обрати тип переказу: міжнародний чи місцевий.
 2. Обрати країну, звідки виходить переказ, та валюту.
 3. Обрати країну, до якої надійде переказ, та валюту.
 4. Обрати, куди відправити кошти. Для переказу до України TransferGo пропонує чотири варіанти:

4.1. На будь-яку картку. Для цього потрібно ввести 16-значний номер картки отримувача.
4.2. На банківський рахунок. Внесіть IBAN рахунку отримувача.

4.3. На картку ПриватБанку. Ви маєте знати останні 4 цифри картки отримувача і його номер телефону.

4.4. Посилання на оплату. Вам потрібно внести номер телефону отримувача. На цей номер надійде повідомлення про надіслані кошти, отримувач введе свої дані та забере кошти.

 • Вписати свою повну адресу проживання: країну, адресу, місто та поштовий індекс.
 • При першому переказі сервіс надішле запит на верифікацію вашої адреси.
 • Внести кошти для переказу. Ви можете зробити це з дебетової, кредитної картки або з Google Pay.

Якщо ви знаходитеся в Україні і вам надсилають кошти через TransferGo, гроші надійдуть до обраного відправником варіанту: на картку, на рахунок або за посиланням за номером телефону. Кошти надходять наступного дня або за 30 хвилин — залежить від способу, який обрав відправник. Якщо гроші надходять на картку ПриватБанку, то цей банк не стягує комісію за зарахування переказів TransferGo.

Запросіть та заробіть: реферальна програма TransferGo

З TransferGo можна не тільки переказати гроші з низькою комісією, а й заробити. У сервіса працює реферальна програма, доєднатися до якої може кожний користувач. Схема роботи партнерської програми стандартна: ви запрошуєте іншого користувача зареєструватися, він робить один або декілька переказів, TransferGo перераховує винагороду зручним вам способом.

TransferGo платить 22 евро/20 фунтів/750 гривень за кожного нового користувача, який приєднається та за один або декілька переказів проведете 115 євро/100 фунтів/3900 гривень з однієї валюту в іншу протягом півроку з момента доєднання. Щоб запросити друга, в особистому кабінеті натисніть на розділ “Запросіть та заробіть”, скопіюйте особистий код або посилання та розповсюдьте його серед ваших друзів. Відправити запрошення можна і на адресу електронної пошти.

Бонус за друга нараховується автоматично протягом 5 робочих днів, але забрати його потрібно самостійно. Для цього в розділі “Запросіть та заробіть” натисніть “Отримати винагороду”. Внесіть ваші дані для виплати: номер картки, банківського рахунку, номер картки ПриватБанку — протягом дня кошти надійдуть. На рахунок гроші переказуються в місцевій валюті вашого банку. Чим більше ви запросите друзів, тим більшою буде винагорода. TransferGo дозволяє запрошувати до 300 чоловік на день, тож теоретично ви можете заробляти до 34,5 тисячі євро щодня.

Низькі комісії проти довгої верифікації: переваги та недоліки TransferGo

Перед реєстрацією та прийняттям рішень завжди потрібно зважити всі “за” та “проти”. TransferGo здається прекрасним сервісом для переказу грошей, але і в нього є свої мінуси.

Переваги:

 • відсутність прихований комісій: отстаточна сума відображається під час оформлення переказу;
 • мобільний додаток налаштований під різні операційні системи;
 • оформлення переказу займає декілька хвилин;
 • отримувачу надійдуть кошти за 30 хвилин, якщо гроші відправлені швидким переказом;
 • скасування зборів за переказ до України;
 • можливість скасувати транзакцію;
 • можливість отримати консультацію в службі підтримки зручною вам мовою;
 • можливість подивитися статус платежу;
 • участь TransferGo у програмі PrivatMoney;
 • сервіс працює з різними варіантами надсилання коштів: на банківський рахунок, на картку, на номер телефону;
 • безкоштовна віртуальна картка;
 • доступна кожному користувачу реферальна програма, з якою можна заробити 22 євро за запрошення друга.

Недоліки:

 • неможливість відправити гроші з України;
 • географічна обмеженість: сервіс працює повністю чи частково лише в 65 країнах світу;
 • сервіс не працює з маркетплейсами та біржами фрілансу, тож вивести звідти гроші через TransferGo неможливо;
 • незручність переказу великих сум;
 • верифікація особистої інформації може займати багато часу.
Payoneer в Україні 2024
Logo