Візьміть участь у партнерській програмі Payoneer: переваги, реєстрація, виплати

Якщо ви працюєте з фрілансерами і для фрілансерів, ви можете додатково заробити на цьому. Фріланс сьогодні популярний, і з цим не можна сперечатися. Спеціалісти різних сфер повністю лишають традиційну роботу та йдуть у вільне плавання, деякі  робітники поєднують звичну роботу із замовленнями сторонніх клієнтів, підприємці відкривають свої онлайн-магазини і далі-далі. Навколо людей, які працюють на себе, сформувався відповідний медіапростір. Тематичні блоги, канали на YouTube, спільноти у соцмережах, курси, гайди, школи — фрілансери обмінюються досвідом, здобувають навички та вчаться новому. І якщо ви та людина, яка веде канал, працює на маркетплейсі, створює курси, ви знаєте, з якими труднощами стикаються фрілансери.

Стати партнером Payoneer
Приєднуйтесь та заробляйте

від 25$ за кожного активного користувача

Не секрет, що набагато більше можна заробити, працюючи на міжнародному ринку, беручи завдання на глобальних біржах фріланса, виконуючи закази замовників з-за кордону, продаючи товари по всьому світу. Так само не секрет, що грамотне збирання зароблених коштів на одному рахунку, вміле виведення грошей з бірж, легалізування доходу, отриманого від клієнтів-іноземців, — це головний біль фрілансерів. Тож якщо ви самі працюєте з гарним сервісом, який допоможе з усім, порадьте його своїм підписникам, студентам та знайомим фрілансерам. Можливо, ви порадите платіжну платформу Payoneer, бо напевно знаєте про її переваги, функціонал та бонуси. А чи знаєте ви, що за просту пораду ви можете заробити гроші?

Навіщо вам партнерська програма Payoneer?

Зареєструвавшись за партнерським посиланням, ви можете стати партнером Payoneer. Що вам це дасть?

По-перше, Payoneer надає своїм партнерам можливість заробляти. Все просто: ви залишаєте посилання на реєстрацію в Payoneer, за ним переходять користувачі, і за кожного платформа платить. Посилання у блозі, у матеріалах до курса, на сторінці профіля може залишатися так довго, як ви того захочете, і так само довго за ним можуть переходити люди та реєструватися на платформі. За кожного користувача, який прийде до Payoneer за вашим посиланням, платформа платить від 25$ до revenue share — відсотка від доходів компанії, якщо цей користувач виконує прості умови.

По-друге, Payoneer дає бонуси не тільки вам як своєму партнеру, а й новим клієнтам, які перейдуть від вас. Гроші, знижки на комісії, віп-статус — лише частина привілеїв, які може отримати фрілансер, підприємець, компанія. Це все йде у зв’язці з широким функціоналом Payoneer, можливістю випустити картку платформи, зручним інтерфейсом, налагодженими контактами компанії з десятками провідних бірж фрілансу, маркетплейсів, сервісів з оренди житла, корпорацій, банків тощо. Якщо ваша порада щодо гарної платіжної платформи допоможе вашим підписникам, студентам або партнерам, ви заробите додаткові бали довіри від них.

По-третє, співпрацюючи з Payoneer, ви отримуєте пасивний дохід. За залишеним одного разу посиланням можуть переходити безліч разів, і ви можете отримувати гроші від компанії, нічого більше не роблячі.

Звичайно, надходження з реферальної програми не можуть стати основним джерелом доходів, але вони можуть послугувати приємним бонусом та підтримати вас у роботі.

Стати партнером Payoneer
Приєднуйтесь та заробляйте

від 25$ за кожного активного користувача

Що потрібно зробити для участі у партнерській програмі Payoneer?

Для початку роботи вам потрібно перейти за партнерським посиланням та зареєструвати партнерский акаунт Payoneer.

У кабінеті профілю ви зможете згенерувати власне унікальне посилання та вставити його до навчальних матеріалів в електронній формі або до поста у блозі. У тому ж кабінеті можна відслідковувати статистику переходів і реєстрацій за посиланням, а також генерувати посилання під різні лендінги.

Гроші-бонуси від Payoneer надходитимуть на ваш рахунок до 15 числа кожного місяця за попередній місяць.

Payoneer підготувала різні бонуси і для вас, і для клієнтів, які прийшли за вашою рекомендацією. Той чи інший бонус надається в залежності від того, хто зареєструвався за посиланням.

Якщо ви залучите фрілансерів

Фрілансерам Payoneer точно стане в пригоді, бо з платіжною платформою вони зможуть все. Payoneer співпрацює з найпопулярнішими біржами фрілансу, фотостоками, сервісами для здачі житла в оренду, тож спеціалісти зможуть виводити заробіток з різних платформ на один рахунок швидко та зручно. Якщо фрілансер працює з конкретними клієнтами, оплату за свою роботу він може отримувати прямим переказом на рахунок Payoneer.

У платформи налагоджені стосунки з місцевими банками більшості країн, тож зароблені кошти фрілансер має змогу вивести на свій банківський рахунок. Але це не єдиний варіант: Payoneer випускає власну картку на Mastercard, яка з’єднана з балансом акаунту і дозволяє розраховуватися по всьому світу, знімати гроші у банкоматах, оплачувати покупки в інтернеті.

Якщо ви ведете блог про фріланс, вашою аудиторією напевно є фрілансери із різних сфер. Але людина будь-якої спеціальності зацікавлена в зручній платформі для отримання заробітку за свою працю, тож для цього можете порекомендувати підписникам Payoneer. Пропозиція буде цікава:

 • фрілансерам, які заробляють на біржах фрілансу (Upwork, Freelancer, Fiverr тощо);
 • фрілансерам, які працюють із замовниками напряму;
 • фотографам, які отримують гроші за продаж своїх робіт на фотостоках (Shutterstock, Dreamstime, Depositphotos тощо);
 • маркетологам, які отримують виплати від СРА-сіток, з бірж та від клієнтів за надані маркетингові та рекламні послуги;
 • власником нерухомості, які здають житло (Booking, Airbnb);
 • стрімерам, які заробляють на донатах та отримують прибуток зі стрімінгових платформ;
 • блогерам, які отримують гроші за рекламні контракти та заробляють з платних підписок (Patreon, YouTube).

Стати партнером Payoneer і залишати посилання у своєму блозі ви можете, маючи блог на будь-якій платформі та з будь-якою аудиторією.

Який бонус чекає на ваших підписників? Зареєструвавшись за вашим посиланням, користувачі одразу отримають доступ до всього функціоналу платформи. Додатково Payoneer подарує 25$ на рахунок кожному новому клієнту, який за рік з моменту реєстрації сумарно отримає на баланс більше 1000$. Тільки є важливий момент: гроші, що надійдуть з інших акаунтів Payoneer враховуватися не будуть.

Який бонус чекає на вас? Ви нарахується від Payoneer на партнерський рахунок від 25$ до 50$ за кожного залученого користувача, який за рік з моменту реєстрації сумарно отримає на баланс більше 1000$. Payoneer не ставить обмежень на кількість нових користувачів, які перейшли за одним посиланням, тож чим активніша ваша аудиторія, тим більше ви можете отримати.

Стати партнером Payoneer
Приєднуйтесь та заробляйте

від 25$ за кожного активного користувача

Якщо ви залучите невеликих eCommerce-підприємців

Продавцям у сфері електронної комерції Payoneer теж виявиться корисною. Практична, зручна, зрозуміла, функціональна, вона допоможе підприємцям у їхній роботі. З допомогою Payoneer eCommerce-підприємці можуть отримувати на свій рахунок оплату від оптових покупців та оплачувати послуги постачальників, сервіси платформи можна інтегрувати з системою процесингу карток свого інтернет-магазину, щоб отримувати гроші від покупців одразу на баланс на платформі. У Payoneer укладені договори з найбільшими маркетплейсами, серед яких Amazon і Etsy, а для eBay платформа нещодавно стала ексклюзивним партнером з виплат міжнародним продавцям.

Невеликі eCommerce-підприємці можуть бути вашими клієнтами, якщо ви є консультантом на маркетплейсі, у вас є школа або ви ведете онлайн-курси для продавців у сфері електронної комерції, у вас є блог на тему eCommerce, ви надаєте продавцям такі послуги як фото і відеозйомка товару, реклама та просування бренду, написання описів для продуктів, займаєтеся логістикою або товарною інспекцією, ведете соцмережі магазину тощо. Порада гарної платіжної платформи у блозі, у матеріалах курсу, на сайті буде доречною та зацікавить:

 • продавців, що починають свою роботу на маркетплейсах і хочуть отримувати виплати в євро, доларах, фунтах;
 • продавців, що працюють на eBay;
 • власників міжнародних онлайн-магазинів, які працюють через свій сайт на Shopify, Woocommerce;

Який бонус чекає на eCommerce-підприємців? Крім відкриття всіх функцій системи і можливості зручно отримувати оплату з маркетплейсів та власного магазину, підприємці у сфері електронної комерції отримають на рахунок 25$ від системи, якщо за рік з момента реєстрації їм надійде більше 1000$. Для власника онлайн-магазину така сума не є великою, і отримати її можна навіть за місяць. До речі, як і в попередній ситуації, гроші, які надійдуть з інших акаунтів Payoneer не враховуватимуться.

Який бонус чекає на вас? За залучення eCommerce-підприємців ви можете отримати один з двох бонусів. Перший буде таким самим, як і за залучення фрілансерів: від 25$ до 50$ за кожного нового користувача, який за рік сумарно отримає на рахунок більше 1000$. Другий бонус цікавіший: у деяких випадках за невеликих eCommerce-підприємців ви можете отримати виплати від Payoneer як за віп-продавців. У такому разі вам буде нараховуватися revenue share — відсоток від доходу Payoneer, який вона отримала від залученого підприємця за певний час з моменту його реєстрації.

Якщо ви залучите eCommerce-підприємців з високими оборотами

Віп-продавцям Payoneer допоможе у бізнесі так само, як і будь-яким іншим підприємцям. Але чим більш успішним є підприємництво нового клієнта, тим більш приємні бонуси запропонує йому Payoneer. Відповідно, і для вас заготовлений кращий бонус за залучення такого користувача.

Віп-продавцями вважаються такі ж підприємці, як і у попередньому розділі, але з більш високими оборотами. Такі підприємці часто реєструють свій бізнес за кордоном та відкривають компанії у США, Великобританії, європейських країнах. Тож ваша пропозиція буде цікавою:

 • продавцям, які працюють на міжнародних маркетплейсах, особливо на Amazon та eBay;
 • підприємцям, які займаються власним інтернет-магазином на Shopify, Woocommerce і напряму отримують оплату за товари від клієнтів.

eCommerce-підприємці з високими оборотами можуть бути вашими клієнтами, якщо ви є юридичним, бухгалтерським консультантом або представляєте компанію, яка надає такі послуги, та допомагаєте підприємцям оформлювати діяльність за кордоном як юридичним особам; надаєте юридичні послуги у сфері електронної комерції, надаєте продавцям послуги із копірайтингу, просування бренду, логістики тощо.

Який бонус чекає на eCommerce-підприємців з високими оборотами? За реєстрацію за реферальним посиланням Payoneer пропонує віп-продавцям підвищені бонуси та знижені комісії за користування після швидкого досягнення високих оборотів.

Який бонус чекає на вас? За залучення віп-продавця Payoneer нараховуватиме вам revenue share — відсоток від доходів компанії, який вона отримає від нового клієнта.

Якщо ви залучите компанію

Компаніям сервіси та інструменти Payoneer також допоможуть у їхній роботі, тож ви можете порекомендувати цю платіжную платформу, якщо співпрацюєте з представниками фірм або вони є вашими клієнтами. Ви можете контактувати з компаніями, якщо ви пропонуєте юридичні та бухгалтерські послуги, є юридичним консультантом, ведете бухгалтерський або податковий облік, а також якщо ви є учасником клубів директорів компаній, є членом закритих бізнес-клубів.

Ваша пропозиція може виявитися корисною для:

 • IT-компаній, що працюють на аутсорс;
 • SaaS-компаній;
 • компаній, що займаються онлайн-маркетингом;
 • компаній, що надають будь-які віддалені послуги;
 • інших видів бізнесу, що не заборонені правилами користування Payoneer. Компанія не працює з компаніями, які займаються незаконною діяльністю, а також з бізнесом з високоризикових сфер: криптовалютою, азартними іграми, матеріалами для дорослих, наркотичними речовинами тощо.

Який бонус чекає на компанію? По-перше, новим компаніям Payoneer надасть онбордінг з менеджером — персональне знайомство з можливостями платформи, повна підтримка та допомога спеціаліста. По-друге, компаніям надається віп-статус. По-третє, компанія отримає підвищені бонуси та знижену комісію.

Який бонус чекає на вас? Якщо ви залучите компанію, ви отримаєте revenue share — відсоток від доходу Payoneer, який вона отримає під час роботи з компанією у певний проміжок часу з момента реєстрації.Як залучити компанію? Для залучення цього типу користувачів Payoneer передбачила два види зв’язку. Перший, який є стандартним — це реферальне посилання, яке ви можете персонально надати компанії чи розмістити на своєму сайті. Другий унікальний спосіб — це передача контактів компанії менеджеру Payoneer за допомогою реферальної контакт-форми для подальшого зв’язку та онбордингу.

Payoneer в Україні 2024
Logo