Що обрати: способи виводу грошей з Upwork в Україні

Тренд сучасного ринку праці — гіг-економіка. Вона дозволяє робітникам самостійно обирати роботодавців, а замовникам шукати професіоналів, які допоможуть саме їм. Усе більше фахівців пробують себе у фрілансі та роблять заробітки з нього як додатковим, так і основним джерелом доходів.

Одна з переваг фрілансу — можливість необмеженого заробітку. Спеціаліст може сам обирати проекти, замовників, регулювати свій графік, а отже, і заробляти стільки, скільки сам того побажає. Вихід на міжнародний ринок фрілансу — ще один крок по сходах розвитку професіоналізму та отримання більших доходів для фрілансера.

При виборі платформи для міжнародної співпраці вільні робітники часто звертають увагу на Upwork. Upwork — це одна з найбільших міжнародних бірж фрілансу. Знайдуть собі роботу тут програмісти, копірайтери, викладачі, дизайнери, перекладачі тощо. У більшості фрілансерів-початківців постає питання щодо виводу зароблених грошей з платформи.

Як вивести кошти з upwork.com в Україні?

Upwork пропонує декілька варіантів:

 1. вивід на рахунок Payoneer
 2. вивід на PayPal
 3. вивід на банківський рахунок Monobank
 4. ACH Direct Deposit
способи виводу грошей з upwork в Україні

Розглянемо детальніше всі способи.

Вивід з Upwork на Payoneer

Payoneer — одна з найпопулярніших платіжних систем серед українців. Дозволяє створити рахунок в американському банку та співпрацювати з великою кількістю бірж фріланса. Для виводу коштів з Upwork на рахунок Payoneer потрібно зареєструватися у платіжній системі. Для цього на офіційному сайті Payoneer потрібно натиснути “Реєстрація” і виконати такі кроки:

 1. Обрати статус “Приватна особа/Компанія” та заповнити особисті дані.
 2. Надати контактну інформацію: вказати країну проживання та адресу, поштовий індекс, номер телефону.
 3. Забезпечити безпеку профілю: створити пароль, надати дані документів, що засвідчують особистість.
 4. Прив’язати рахунок Monobank для подальшого забезпечення виводу.
 5. Отримати лист про активацію акаунта.

Під час реєстрації необхідно вказати дані картки українського банку для верифікації особи.

Для виводу коштів на рахунок Payoneer потрібно:

 1. В акаунті Upwork перейти до налаштувань (Settings).
 2. Натиснути на пункт отримання оплати (Get Paid).
 3. Додати метод отримання (Add Method).
 4. Через налаштування (Set Up) потрапити на сторінку реєстрації Payoneer та підтвердити, що вже маєте акаунт (Уже є акаунт).
 5. Обрати графік виплат та продовжити (Next).
12/7/2023 Оновлено
Вивід на рахунок Payoneer з Upwork стане доступним через 3 дні. Комісія біржі складає 1$. Кошти надходять за 1-2 дні, але система пропонує можливість миттєвого виводу за додаткову плату у 2,5$.

Після виводу гроші можуть зберігатися на рахунку Payoneer необмежену кількість часу. Для подальшого користування клієнт системи може вивести гроші на банківський рахунок Monobank чи замовити картку Payoneer.

 1. Переказ на банківський рахунок Monobank. За вивід грошей із системи Payoneer візьме 2% від суми.
 2. Замовлення картки Payoneer. Замовити картку можна через Особистий кабінет, і в Україну її доставлять за 2-3 тижні. Картка з’єднана з рахунком у системі, тож користуватися коштами можна відразу після їх отримання. Картка працює на Mastercard і за функціоналом не відрізняється від картки будь-якого іншого банка. Обслуговування картки коштує 29,95$.

Вивід з Upwork на PayPal

12/7/2023 Оновлено
PayPal — друга популярна в усьому світі платіжна система, яка, на жаль, обмежена за функціоналом для українців. Фрілансери з України можуть вивести з Upwork на рахунок PayPal гроші, але не зможуть переказати їх далі на банківський рахунок. Доступна тільки можливість витратити отримані кошти в інтернет-магазинах. Також платіжна система не має власної картки як Payoneer, тож користуватися грошима у такий спосіб в Україні теж не вийде.

Під час реєстрації необхідно вказати дані картки українського банку для верифікації особи.

Вивід на рахунок PayPal відбувається за 24 години, переважно кошти надходять на рахунок миттєво. Комісія Upwork складає 1$.

Вивід з Upwork на банківський рахунок

Фрілансери можуть вивести гроші з Upwork одразу на свій банківський рахунок Monobank. Цей спосіб називається Wire Transfer, здійснюється він за Swift-реквізитами та в доларовій валюті. У цього способу виводу є деякі особливості:

 • ім’я, на яке оформлений банківський рахунок, повинно збігатися з ім’ям акаунта Upwork;
 • гроші виводяться на доларовий банківський рахунок, тож його такий рахунок потрібно відкрити перед виводом;
 • для отримання грошей потрібно пройти валютний контроль. Upwork переказує гроші на транзитний рахунок, а банк зараховує їх на рахунок клієнта після надання документа, що підтверджує легальність отримання грошей. Переважно таким документом є інвойс;
 • за ненадання документів під час проходження валютного контролю може бути призначений штраф.

За вивід грошей з Upwork на банківський рахунок біржа бере комісію в 30$, кошти надходять за 1-5 дні.

Вивід з Upwork через ACH Direct Deposit

ACH Direct Deposit — популярний у США спосіб грошових переказів через електронну мережу між американськими банками, який відзначається своєї швидкість та низькими комісіями. Через свою територіальну обмеженість цей вид переказу не має попиту у світі.

Цей вид виводу буде зручний тим, хто має рахунок в американському банку. Вперше ця послуга була представлена Payoneer. Вона має назву “Global Payment Service” та дозволяє отримувати платежі в різних валютах із США, Японії та ЄС.

При виводі з Upwork на ACH Payoneer виступає посередником між біржею та банком та бере комісію у розмірі 1% від суми. Сама послуга переказу безкоштовна, жодна зі сторін не стягує додаткових комісій.

Куди виводити зручніше: на Payoneer чи на банківський рахунок?

Найзручнішими та найпопулярнішими способами виводу з Upwork серед українців-фрілансерів є переказ на рахунок платіжної системи Payoneer чи вивід на банківський рахунок. Вибір способу виводу залежить від потреб клієнта.

Переваги виводу на Payoneer:

 1. Значно нижча комісія в 1$ на противагу комісії в 30$, яка стягується за вивід на банківський рахунок.
 2. Payoneer дозволяє акумулювати на одному рахунку виводи з різних платформ. Це стане у пригоді тим фрілансерам, які працюють не тільки на Upwork.
 3. Payoneer не передає інформацію про своїх клієнтів державним органам різних країн, тож стан рахунку залишається анонімним в Україні. Це допоможе фрілансерам, які тільки починають працювати на міжнародному ринку та ще не оформили свою діяльність в Україні.
 4. Система випускає власну картку, яка буде корисною для тих, хто часто подорожує та розраховується у доларах.
 5. За потреби гроші з Payoneer можна вивести на карту чи на рахунок Monobank.

Під час реєстрації необхідно вказати дані картки українського банку для верифікації особи.

Переваги виводу на банківський рахунок:

 1. Підходить для виводу великих сум без посередника та його комісії.
 2. Зручно для фрілансерів, які зареєстровані як підприємці.
 3. Гроші надходять легально, підприємець має документи, що засвідчують законність отриманих коштів.
Payoneer в Україні 2024
Logo