Тепер ще зручніше: як отримувати виплати з eBay на рахунок Payoneer

Індивідуальні підприємці-початківці і вже досвічени компанії, бажаючи вийти зі своїми товарами на міжнародний ринок, часто обирають онлайн-маркетплейси. І цей вибір є обґрунтованим: маркетплейси мають сталу аудиторію і репутацію, налагоджені маркетингові механізми, зручну та налаштовану платформу, підключені платіжні сервіси. Користуватися вже готовим рішенням більш вигідно, аніж створювати з нуля свій майданчик, платити за розробку і наповнення сайту, просувати його, займатися доставкою. Саме цьому підприємці частіше за все звертають свою увагу на платформу eBay — онлайн-маркетплейс, який був заснований ще в 1998 році, а кількість активних покупців якого сьогодні сягає 180 мільйонів чоловік.

Так само підприємці-початківці і вже досвічені компанії як платіжний сервіс для міжнародної співпраці часто обирають Payoneer — одну з найпопулярніших платіжних систем у світі, послугами якої користуються більше 4 мільйонів чоловік у 200 країнах. Система працює з валютами USD, EUR, CAD, JPY, GBP, AUD, CNH і дозволяє конвертувати кошти в RUB, CZK, PLN и VND.

Ще нещодавно заробіток з eBay можна було вивести тільки на PayPal, але такий спосіб був надто незручним для багатьох продавців. У низці країн, у тому числі в деяких країнах СНГ — в Україні, в Білорусі тощо — функціонал PayPal є обмеженим і дозволяє тільки поповнювати рахунок у системі та витрачати ці гроші на інтернет-платформах. Цей набір послуг навряд чи задовольняє підприємців, які заробляють на життя роботою на ринку, тому вони змушені виводити гроші з PayPal на рахунки в локальних банках за допомогою сторонніх сервісів. Тепер eBay та Payoneer, послуги якої повністю доступні, стали партнерами, чому зраділо багато продавців з маркетплейсу.

Якщо для вас актуальне питання отримання виплат з eBay на рахунок Payoneer, то з матеріалу ви дізнаєтеся, як синхронізувати ваші акаунти eBay та Payoneer, які документи знадобляться для проходження реєстрації і як максимально швидко та просто завершити цю процедуру.

Бізнес-акаунт Payoneer

Для того, щоб отримувати гроші з eBay через Payoneer, вам знадобиться акаунт у платіжній системі, створений для вашого магазина на маркетплейсі.

Якщо ви вже маєте акаунт Payoneer, то дочекайтеся запрошення від eBay про перехід на новий спосіб виводу грошей і просто синхронізуйте акаунти. Будьте пильними: для того, щоб з’єднати вже існуючий акаунт Payoneer з акаунтом eBay, вам буде потрібно надати системі документи, що підтверджують вашу діяльність.

Якщо ж акаунту Payoneer у вас ще немає, не поспішайте реєструвати його без запрошення eBay. З реєстрацією в системі за запрошенням від маркетплейсу ви зможете забезпечити безпроблемний процес реєстрації та пришвидшити перевірку необхідних документів.

До закінчення реєстрації і підтвердження вашого акаунту Payoneer ви будете продовжувати отримувати зароблені кошти на рахунок PayPal, тому, щоб якнайшвидше завершити процес створення акаунту, заздалегідь зберіть необхідні документи, про які буде розказано далі.

Чому ж підприємцям вигідніше та зручніше користуватися Payoneer? По-перше, функціонал Payoneer не обмежений у більшості країн світу загалом, і в країнах СНГ зокрема. По-друге, своїм клієнтам-підприємцям система пропонує сервіс Payoneer Store Manager, за допомогою якого можна керувати бізнесом одразу на кількох онлайн-майданчиках і займатися платежами в декількох магазинах, безпосередньо до них не заходячи; аналізувати прибутки магазинів; відстежувати роботу магазинів на онлайн-майданчиках. Ці послуги допомагають підприємцям підтримувати максимальну включеність до своєї справи і активно розвивати бізнес.

Отримані на баланс акаунту Payoneer гроші не обов’язково мають залишатися на цьому рахунку. Підприємець може вивести їх на рахунок місцевого банку і отримати від системи документи, що підтверджують законність доходу. Також грошима на балансі Payoneer можна заплатити міжнародний ПДВ, і система не візьме за це комісію. З Payoneer підприємець може проводити бізнес-платежі та платити підрядникам, співробітника і партнерам.

Реєстрація з eBay

Реєстрація і синхронізація акаунтів проходить у декілька етапів. Збоку процес може здатися довгим та складним, але якщо уважно виконувати всі кроки, заздалегідь підготувати документи і бути готовим надати компаніям додаткову інформацію, то все вирішиться значно скоріше.

Реєструватися в Payoneer краще після отримання сповіщення від eBay про новий спосіб керування виплатами.

 1. В отриманому сповіщенні натисніть “Допоможіть мені створити акаунт”.
 2. Оберіть, який акаунт ви хочете зареєструвати: “Фізична особа” або “Компанія”. Уважно вносьте інформацію про себе. Вона повинна збігатися з даними у ваших документах. Якщо ви є представником компанії, яка продає в ЄС або Великобританії, ваше ім’я та інші відомості мають бути прописані латиницею та збігатися з ім’ям в сертифікаті ПДВ.
 3. Впишіть особисті дані для акаунту “Фізичної особи” чи дані уповноваженого представника для “Компанії”. У другому варіанти буде потрібно надати ім’я, дату народження і документ, що підтверджує особу. Надавати потрібно дані саме уповноваженого представника, а не іншого співробітника фірми.
 4. Створіть пароль та оберіть секретне питання. Пароль має бути унікальним, і варто обов’язково запам’ятати його, бо він буде потрібним для входу до акаунту. Також запам’ятайте відповідь на секретне питання, бо вона може знадобитися під час спілкування зі службою підтримки, для скидання пароля, для отримання доступу до акаунту і в деяких інших випадках.
 5. Внесіть інформацію щодо банківського рахунку, який належить вам, вашій компанії чи уповноваженому представнику.

Після цього створення вашого акаунту Payoneer є завершеним. Якщо ви керуєте кількома магазинами на eBay, що належать одній компанії, то Payoneer рекомендує під’єднати їх усі до одного акаунту в системі для акумулювання коштів на загальному рахунку. Магазинами однієї компанії вважаються магазини, у контактній інформації яких вказані одні й ті самі дані, що збігаються з даними акаунту Payoneer.

Якщо ви ведете кілька магазинів на eBay, що відкриті для різних фірм, ви маєте створити акаунти Payoneer для кожного з них.

Синхронізація акаунтів

Після створення акаунту Payoneer система автоматично поверне вас на eBay. Наступний етап — синхронізація акаунтів.

 1. Під час синхронізації eBay з’єднує дані в акаунтах так, щоб вони збігалися в обох системах.
 2. Далі вам потрібно прив’язати резервну кредитну картку до акаунту.
 3. Залишиться надіслати запит на синхронізацію.

Наступним кроком є налаштування акаунту Payoneer. Після відправки запиту на маркетплейсі ви отримаєте повідомлення від платіжної системи про отримання вашої заявки.

Через деякий час (час очікування може досягати кількох тижнів) Payoneer запитає документи, що підтверджують ваш бізнес чи діяльність компанії, вашу особу чи особу уповноваженого представника. Документи потрібно завантажити в Особистому кабінеті через Центр верифікації у “Налаштуваннях”. Документи можуть проходити верифікацію до кількох тижнів, бо перевірка здійснюється вручну. Також менеджери системи можна запитати у вас додаткові документи.

Після перевірки документів Payoneer і eBay підтвердять, що акаунт готовий до використання.

Документи для верифікації

Для підтвердження особи Payoneer запитує документи. Якщо ваш акаунт зареєстрований на фізичну особу, то потрібно буде верифікувати особу й адресу проживання. У системі потрібно прикріпити скан чи фотографію одного з документів у кожній категорії.

Підтвердити особу зможе:

 • паспорт;
 • закордонний паспорт;
 • посвідчення водія.

Підтвердити адресу проживання зможе (давність видачі документів має бути не більшою за 3 місяці):

 • рахунок на сплату комунальних послуг, в якому вказані ваше ім’я та точна адреса, що збігаються з даними в Payoneer;
 • виписка з банку, в якій прописані ваші ім’я та адреса;
 • усі сторінки договору оренди, в якому вказані ваші ім’я та адреса, а також рахунок на сплату комунальних послуг на ім’я орендодавця.

Для підтвердження інформації про компанію потрібно надати один з документів у 8 категоріях. Нижче наведені тільки деякі з них, повний список категорій і документів ви можете знайти на сайті Payoneer.

Документи компанії:

 • сертифікат реєстрації;
 • свідоцтво про реєстрацію;
 • партнерська угода;
 • податковий документ;
 • бізнес-ліцензія.

Особисті дані офіційного представника:

 • повні ім’я та прізвище;
 • дата народження;
 • ідентифікаційний номер;
 • країна громадянства;
 • країна проживання.

Особисті дані директора:

 • повні ім’я та прізвище;
 • повна адреса проживання;
 • дата народження;
 • національність.

Завантажувати документи потрібно в pdf-форматі. Якщо вам потрібно прикріпити кілька документів чи багатосторінковий договір, то їх варто об’єднати в один файл. Копія чи фотографія мають відповідати таким вимогам:

 • усі 4 кути копії мають бути видимими;
 • копія має бути кольоровою, а кольори мають бути добре розрізняємими;
 • на фотографії тінь, спалах чи відображення не мають перекривати важливу інформацію;
 • текст має бути читабельним;
 • фотографію документа не можна обробляти, розтягувати, обрізати чи змінювати у будь-який інший спосіб;
 • якщо масштаб потрібно змінити, зображення не має спотворюватися;
 • фотографія не має бути змазаною, расфокусованою, брудною, зробленою при слабкому освітленні тощо.

Наприкінці

Співпраця Payoneer і eBay виявилася корисною для підприємців з усього світу. І хоча синхронізація акаунтів маркетплейсу і платіжної системи вимагає терпіння, уваги, документів і може тривати декілька тижнів, врешті-решт вона буде корисною.

Перехід до нової платіжної платформи принесе підприємцям тільки переваги. Окрім іншого, за допомогою сервісів Payoneer підприємці можуть слідкувати за розвитком свого бізнесу. Отримані з eBay через Payoneer гроші можно вільно виводити далі на рахунок місцевого банку, система ніяк не обмежує ваше право на них.

Payoneer допомагає підприємцям у багатьох сферах їхньої роботи, і партнерство з маркетплейсом eBay стало ще однією сходинкою в розвитку платіжної системи.

Payoneer в Україні 2024
Logo