Реєстрація аккаунту Payoneer – покрокова інструкція

Замовити та отримати карту Payoneer дуже легко, для цього потрібно пройти п’ять простих кроків. Слідуючи інструкції з цього поста і скриншотам ви з легкістю зробите це.

Якщо ви не впевнені чи потрібна вам карти ви можете прочитати мою минулу докладну статтю з розбором переваг і тарифів картки Payoneer.

Крок 1: реєстрація по партнерському посиланню для отримання бонусу в $ 25

Реєстрація у Payoneer з отриманням бонусу в 25 долларів США

Перейдіть за посиланням реєстрація Payoneer. Ви потрапите на сайт де можна дізнатися докладніше про карту, вам потрібно натиснути на кнопку «Зареєструйтеся та отримайте 25 $»

Я вже говорив у своїй статті payoneer Україна про партнерську програму – зареєструвавшись на моє посиланням ви отримаєте 25$ коли поповните свою карту на суму від 1000$.

Крок 2. Початок реєстрації аккаунта Payoneer

Крок 2 реєстрації в Payoneer - заповніть первинну інформацію про себе

На цій сторінці вам необхідно заповнити поля з інформацією про себе. Для наочності я додав на скріншоті приклад заповнених полів (праворуч). Після того як заповніть – натискаєте «продовжити».

Крок 3. Адреса доставки карти Payoneer

Заповнення даних адреси для доставки карти Payoneer

Будьте уважні заповнюючи адресу доставки, так як за цією адресою вам доставлять карту на протязі 2-3 тижнів. Якщо не знаєте свій індекс – інформацію можна знайти в інтернеті за пошуковим запитом з назвою вулиці.

Крок 4. Дані для забезпечення безпеки облікового запису

Цей крок дуже важливий. І може в майбутньому як полегшити Вам життя, так і створити безліч проблем. Вам потрібно в цілях безпеки:

  1. Вибрати і використовувати нормальний складний пароль.
  2. Вибрати секретне питання і відповідь на нього. Дуже важливо використовувати ту відповідь, який Ви точно будете пам’ятати завжди. Кожне звернення в онлайн чат за допомогою починатиметься з верифікації особистості і відповіді на секретне питання. Саме тому я вище і написав про те, що можна створити собі проблеми, вказавши при реєстрації якісь дані і незапомнів їх.
Пример заполнения формы Детали Безопасности при регистрации в Payoneer


Крок 5: Завантаження документа для верифікації особистості і завершення реєстрації

Вибравши зі списку вид документа вам потрібно буде ввести його номер і дані про термін дії. Крім цього, на цьому кроці Ви повинні перевірити коректність адреси доставки карти. Далі натискаємо на кнопку «замовити» і процедура реєстрації закінчена.

Фінальний крок реєстрації в Payoneer

Нагадую що термін доставки карти – близько двох тижнів, після того як ви отримаєте карту вам потрібно буде її активувати – в конверті з нею прийде код, який ви введете на сайті.

Якщо ви зареєструєтесь по моїй посиланням (ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ з бонусом В $ 25), то після отримання карти ви зможете поповнити її на 100 $ і отримати 25 $ бонусних в якості винагороди. При цьому буде знято з карти 30 доларів за перший рік обслуговування!

Payoneer – всесвітньо відома американська компанія, яка спрощує життя багатьом фрілансерам, Стокер, і людям які заробляють в інтернеті. Зареєструватися дуже просто, а після отримання карти ви зможете перевести на неї гроші з будь-якого великого інтернет сайту, а потім без проблем зняти гроші в будь-якому банкоматі світу.

Якщо залишилися питання з приводу реєстрації та отримання картки payoneer — залишайте в коментарях.

Payoneer в Україні 2024
Logo