Payeer сподобається вам: можливості, реєстрація, отримання грошей, тарифи

Гроші потрібно вміти не тільки заробляти та витрачати, а й правильно зберігати. Навіть маючи гарну роботу, високий заробіток, ви все одно можете опинитися в ситуації, коли знадобляться кошти: відкриття своєї справи, розгортання бізнесу, переїзд, перекваліфікація, втрата роботи, відпустка. Саме цьому спеціалісти радять відкладати гроші, збирати фінансову подушку безпеки, мати запас. Серед всіх рекомендацій є ще одна неочевидна пропозиція: зберігати гроші на різних рахунках. Банківські рахунки, готівка, електронні гаманці, мультивалютні запаси, криптовалюта, баланси в платіжних системах — і тоді, загубивши доступ до одного з рахунків, ви завжди зможете покластися на інші.

Payeer офіційний вебсайт

Баланси краще мати зокрема і в міжнародних платіжних сервісах. Один з таких — Payeer. У цьому електронному гаманці можна зберігати гроші в доларах і євро, можна — в Bitcoin і Ethereum, рахунок можна поповнювати з картки, на бізнес-акаунт можна отримувати гроші від вашої справи та багато чого іншого.

Які є переваги у Payeer, як створити обліковий запис, як вивести гроші, що скільки коштує — все розібрали в статті.

Що таке Payeer? Коротко про Пайєр

Payeer — сервіс, що займається транзакціями, торгами, криптовалютою, обміном валют. Це ваш онлайн-гаманець, у якому ви можете зберігати євро, долари та рублі, криптовалюти, обмінювати одне на інше і відправляти іншим користувачам.

З’явився сервіс у 2012 році і досі відмінно працює й користується попитом. Payeer надає послуги в 127 країнах світу, а його база клієнтів за роки роботи досягла 7 мільйонів чоловік. Сервіс співпрацює з Visa та Mastercard, а також має свій додаток.

Із Payeer можна здійснювати особисті перекази, а можна — бізнес-транзакції, його можно підключити до власного інтернет-магазину для прийому масових платежів, всередині одного рахунку можна міняти валюту й криптовалюту. Саме цьому сервіс використовують фрілансери та їхні замовники, підприємці, ті, кому потрібно просто отримати чи надіслати кошти, і ті, кому потрібно купити чи продати криптовалюту.

Що вам сподобається в Payeer?

Payeer є за що любити — бо інакше сервіс не мав би 7 мільйонів шанувальників. Про основні переваги ми зараз розповімо.

Анонімність

Користувачі цінують Payeer зокрема за можливість залишатися анонімними. Payeer не сповіщає про ваш акаунт у системі ані податкову службу, ані державні органи вашої країни, ані третіх осіб чи організації. Для реєстрації потрібна лише ваша пошта, ваше ім’я ви вигадуєте самостійно — і все. Жодних даних, сканів документів і обов’язкового підтвердження особистості. Щоправда, верифікація все ж може знадобитися, якщо ви хочете перевищити ліміт на суму операцій у 999 доларів на день. У такому випадку вам потрібно розкрити особисті дані та відправити фото паспорта й документа, що підтверджує прописку.

Поповнення гаманця різними способами

Поповнити гаманець Payeer можна трьома способами: із банківської картки, через обмінник, криптовалютою. Комісія за поповнення відрізняється залежно від обраного варіанту. До одного зі способів застосовано обмеження: поповнити рахунок не вийде з банківських карток, випущених у США, Канаді, Японії, Новій Зеландії, Мексиці, Індії, Афганістані, Колумбії, Анголі, Чаді, Конго, Кубі, Палестині, Нігерії, Руанді, Зімбабве, Сирії, Судані.

Застосунок

Payeer має мобільний додаток, який повністю повторює функціонал десктопної веб-версії. І працювати з ним набагато зручніше: натисканнями пальців ви можете обміняти валюту чи купити криптовалюту, баланс ваших рахунків завжди перед очима, ви можете здійснювати миттєві перекази. До речі, кожного разу вводити пароль вашого облікового запису під час входу не потрібно. Застосунок адаптований під IOS та Android, і знайти його можна в App Store та Google Play Market відповідно.

Переклад сайту

Офіційний сайт і застосунок перекладені 6 мовами, зокрема російською та англійською Сайт ще стверджує, що інтерфейс представлений українською, але поки що переклад цією мовою не спрацьовує.

Криптовалюта

Сервіс має криптовалютну біржу Payeer Exchange. Торгувати й обмінювати на ній можна криптовалюти Bitcoin, Tether, Ripple, Ethereum, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash та інші.

Робота всередині гаманця

Не вдаючись до сторонніх сервісів, прямо всередині гаманця ви можете обмінювати валюту з однієї до іншої між своїми рахунками, купувати і продавати криптовалюту, обмінювати свою криптовалюту на фіатні гроші і навпаки. Додатком до цього йдуть стандартні послуги з відправки та отримання грошей на обраний рахунок.

Рішення для бізнесу

Payeer надає свої платіжні послуги бізнесу клієнтів і дозволяє отримувати виплати, зроблені на сайти. Ви можете інтегрувати Payeer до вашої платформи через API, який розміщений в особистому кабінеті. Приймати можна як фіатні гроші, так і криптовалюту. Криптовалюта автоматично конвертується в долари, євро або рублі за ринковим курсом і зараховується на ваш баланс. Якщо ж ви забезпечуєте когось роботою, через АPI зі свого рахунку ви можете розсилати масові платежі до різних платіжних систем, електронних гаманців, банківських карток, мобільних телефон та криптовалют. Payeer також пропонує персональні комісії для власників бізнесу.

Реєстрація за три кроки

На головній сторінці сайту або в офіційному додатку натисніть “Створити акаунт”.

Вкажіть чинну пошту, до якої у вас є і буде доступ. Введіть унікальний код, що надійде до вказаної адреси.

Payeer автоматично згенерує для вас логін, пароль і секретний код.

Ви можете зберегти їх, а можете змінити на свої. У подальшому ви будете входити в акаунт за логіном, тож запам’ятайте його і пароль.

Укажіть ваше ім’я і країну проживання.

Після цього реєстрація завершена!

Якщо ви хочете здійснювати операції загальною сумою вищою за ліміт, веріфікуйте свій акаунт. Для цього в налаштуваннях знайдіть розділ “Ідентифікація”.

Внесіть свої дані: прізвище й ім’я, країну проживання та адресу. Усю інформацію потрібно підтвердити документами: Payeer просить надати паспорт і документ, що підтверджує прописку. Для підтвердження прописки підійде квитанція про сплату комунальних послуг, договір оренди, виписка з банку. Фотографія чи скани мають бути кольоровими, якісними, текст повинен бути читабельним.

Як поповнити гаманець Payeer і як вивести з нього гроші?

Після відкриття гаманця вам доступні три валюти: долари, євро та рублі; і шість криптовалют: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple. Поповнити рахунок можна різними способами.

Найпоширеніший і найпростіший варіант — поповнення гаманця із банківської картки від Mastercard, Visa або Maestro. Поповнення виглядає як звичайна онлайн-оплата: вам потрібно ввести номер картки, термін її дії, ім’я власника та CVV-код. Гроші надходять на рахунок миттєво. Комісія за поповнення з картки – 4,99% або 3,99%, якщо ваш щомісячний обіг перевищує 10 тисяч доларів.

Для поповнення криптовалютного рахунку доступні Bitcoin, Ethereum, Tether, Litecoin. Payeer згенерує для вас унікальний код криптовалютного гаманця, і цей номер потрібно ввести до відповідного рядка під час виведення з сервісу, де зберігається ваша крита.

Щоб поміняти гроші через обмінник, зайдіть на сайт агрегатора обмінників, наприклад, на Bestchange. Обирайте сервіс за  відгуками та підходящим курсом. На сайті обмінника вкажіть суму обміну, реквізити Payeer і сервіс, з якого будете відправляти кошти: електронний гаманець, платіжна система, банківська картка чи рахунок. За наданими реквізитами перекажіть гроші, і протягом 30 хвилин вони надійдуть на ваш рахунок Payeer. Комісія за таке поповнення значно нижча, бо сервіс сприймає надходження грошей як внутрішній переказ.

Підприємці мають змогу отримувати гроші на рахунок Payeer із власного сайту. Для цього потрібно інтегрувати сервіс до своєї платформи. Покупці можуть сплачувати на сайті банківськими картками і криптовалютою, гроші будуть надходити на рахунок акаунту Payeer. Криптовалюта автоматично конвертується в євро, долари, рублі.

Вивести гроші з Payeer можна або на рахунок інших електронних гаманців, або на банківський рахунок через обмінник. Виводити гроші напряму Payeer дозволяє на гаманці Advcash, QIWI і PerfectMoney. Якщо вам потрібне виведення на картку або на рахунок в іншій платіжній системі, скористуйтеся обмінником за тією ж схемою, що і для поповнення.

Співпраця з Payeer

У сервісу є реферальна програма, доступна всім користувачам. Після реєстрації ви отримуєте унікальний партнерський код, який можете поширювати серед друзів. Знайти свій код можна в розділі “Реферали”.

Партнерская програма складається з 6 ступенів. На першому рівні вам нараховується 10% від комісій. Ви можете отримувати до 25% від усіх комісій, які за операції отримує Payeer від тих, кого ви запросили. Чим більшу кількість операцій здійснюють ваши партнери, тим вищий ваш відсоток.

Винагорода зараховується прямо на внутрішній рахунок, нічого спеціально запитувати не потрібно. Отримані гроші ви маєте змогу спокійно переказувати іншим користувачам, виводити або обмінювати.

Тарифи Payeer: Що скільки коштує?

Тарифи Payeer достатньо демократичні, частина функцій безкоштовна, за деякі береться лише невеликий відсоток від суми транзакції. Ми розмістили основні комісії за зростанням. Усі тарифи узяті з офіційного сайту Payeer.

Реєстрація і місячне обслуговуванняБезкоштовно
Поповнення криптовалютиБезкоштовно
Виведення криптовалютиБезкоштовно
Конвертація валют і криптовалютВід 0%
Торговельні операції0,095%
Внутрішні перекази валют0,5%
Транзакції через АРІ0,5-0,95%
Виведення на Advcash, QIWI, PerfectMoney1,99%
Поповнення з карток Visa, Mastercard, Maestro  Від 3,99%

Взагалі тарифи однакові для особистих і бізнес-акаунтів, але Payeer пропонує підприємцям зв’язатися з представниками сервісу, щоб обговорити індивідуальні тарифи та пільгові умові.

Payoneer в Україні 2024
Logo